Севлиевските волейболисти победиха „Елит“, записаха трета поредна победа

Без титулярното либеро „Раковски – 1964“ се наложи като гост с 3:0 над „Елит“

След тежко пътуване до Силистра, севлиевските волейболисти успяха да се мобилизират и да изиграят един от най-силните си мачове в първенството до момента. В отсъствието на либерото Антонио Иванов, „Раковски-1964“ заложи на Георги Христов, който се включи успешно в отборния синхрон и допринесе за победата с 3:0 над „Елит“.

„Играхме много събрано в края на геймовете и не подзволихме на домакините да се закачат в мача“, коментира треньорът на победителите Стефан Ганчев.

На севлевци им предстоят още две домакинства – с „Дея волей“ – Бургас и с „Родопа“ – Смолян. И двата мача са от решаващо значение за крайното класиране преди плейофите. „Раковски – 1964“ са четвърти във временното класиране, като са с една победа по-малко, но с точка повече от третия в класирането „Родопа“.