
“На добър час” пожелаха на тържествена церемония на 20 зрелостници от ПГ “Марин Попов” днес, 87 са завършващите средно образование в ПГМЕТ “Ген. Иван Бъчваров”, 76 – в СУ “Васил Левски” и 17 в Професионалната гимназия по транспорт и машиностроене в село Градница.
С пълен отличен през всички години, завършват средното си образование 9 младежи. От СУ „Васил Левски“ Марина Тонева Дамянова – 12А, Радостина Дианова Горалова – 12А, Цветомир Пламенов Колев – 12А, Даниела Данаилова Данаилова – 12Б, Лилия Стефанова Лалева – 12Б, Венцислав Йонков Йонков -12Б, Преслава Ивелинова Косева – 12В. Пълните отличници от ПГМЕТ „Ген. Иван Бъчваров“ са двама: Ивайло Руменов Йорданов, 12А и Красимир Павлов Пенев от 12А.

По време на тържеството прозвучаха трогателни слова от името на училищните ръководство и от страна на зрелостниците. Бяха връчени награди от името на училищните ръководства, а Община Севлиево им подари специални пакети, свързани с родния край и с пожелание да бъдат здрави, да сбъднат мечтите си и където и да отидат, да не забравят корените си.

НА ДОБЪР ЧАС!
Още снимки – тук:
ПГМЕТ “Ген. Иван Бъчваров”
https://www.facebook.com/share/p/18XsAcQHbY/?mibextid=wwXIfr
СУ “Васил Левски”
https://www.facebook.com/share/p/19opMHMVmT/?mibextid=wwXIfr
Още по темата:
- Най-късно утре ще има водата в Севлиево
- Нова модерна лаборатория откриха в ДКЦ-1-Севлиево
- ФРОНТМЕНЪТ НА RAINBOW РОНИ РОМЕРО СЕ КАЧВА НА СЦЕНАТА НА РОК ФЕСТИВАЛ “ХОТАЛИЧ” С INTELLIGENT MUSIC PROJECT
- АКЦЕНТИ ОТ ПРОГРАМАТА НА КУЛТУРНИТЕ СЪБИТИЯ ПРЕЗ ДЕКЕМВРИ
- Огнян Ганев: Благодаря за огромното съдействие, което оказахте на фирмата ни последните 4 години