В Севлиево се проведе първото състезание по скоростно плуване

Първото открито градско състезание по скоростно плуване се проведе тази неделя на закрития 25-метров басейн в СУ „ Васил Левски“ в Севлиево. В надпреварата участваха 28 деца, разделени в две дисциплини, във възрастови групи А – род. 2010 год. и Б – род. 2008 – 2009 год. След отличното представяне на плувците всички те получиха грамоти, а призьорите – медали. Ето резултатите и крайното класиране:

            ГРУПА А :                  МОМИЧЕТА – род. 2010 год. и след това

                                                25 м. плуване по повърхността

                          

  1. Виктория  Венелинова Иванова – 2010 год. 0:17:43 мин.
  2. Магдалена Руменова Войнова – 2010 год. 0:17:69 мин.
  3. Антония Ивайлова Косева – 2010 год. 0:19:22 мин.
  4. Ема Цветанова Цанева – 2010 год. 0:22:29 мин.
  5. Никол Недкова  Иванова – 2010 год. 0:23.52 мин.
  6.   Цветелина Росенова Партовска – 2011 год. 0:23:71 мин.
  7. Християна Христофорова Тодорова  – 2011 год. 0:24:61 мин.
  8. Александра Красимирова Борисова – 2012 год. 0:26:61 мин.
  9. Марая Светлинова Савчева – 2012 год. 0:26:85 мин.
  10. Бранимира Ивайлова Костадинова – 2012 год. 0:28:64 мин.
  11. Хелена Михаилова Йонкова – 2012 год. 0:30:19 мин.
  12. Елина Добромирова Илковска – 2011 год. 0:30:28 мин.
  13. Габриела Светославова Каменова –  2011 год. 0:31:50 мин.  

                                      МОМИЧЕТА             12,5 м. плуване под вода

  1. Виктория Венелинова Иванова –  2010 год. 0:09:68 мин.
  2. Ема Цветанова Цанева –  2010 год.  0:12:31 мин.
  3. Антония Ивайлова Коцева – 2010 год. декласирана
  4. Магдалена Руменова Войнова  –  2010 год.  декласирана
  5. Габриела Светославова Каменова –  2011 год. декласирана
  6. Хелена Михаилова Йонкова –  2012 год.   декласирана
  7. Бранимира Ивайлова Костадинова –  2012 год. декласирана
  8. Никол Недкова Иванова –  2012 год. декласирана
  9. Цветелина Росенова Партовска –  2011 год. декласирана
  10. Марая Светлинова Савчева – 2012 год. декласирана
  11. Елина Добромирова Илковска – 2011 год. декласирана
  12. Александра Красимирова Борисова – 2012 год. декласирана 
  13. Християна Христофорова Тодорова – 2011 год. декласирана

                                           МОМЧЕТА –  род. 2010 и след това

                                                25 м. плуване по повърхността

  1. Момчил Ивайлов Баев – 2010 год. 0:17:34 мин.  
  2. Борис Стоянов Фичев – 2010 год. 0:17:46 мин.  
  3. Делян Стефанов Друмев –  2010 год. 0:20:05 мин.
  4. Милен Добринов Кисьов – 2010 год. 0:23:00 мин.
  5. Васил Николаев Георгиев – 2010 год. 0:23:07 мин.                       
  6. Александър Илиянов Косев – 2011 год. 0:23:99 мин.
  7. Йоана Мартинов Иванчев –  2012 год. 0:25:25 мин.
  8. Благовест Георгиев Георгиев – 2013 год. 0:25:46 мин.                                                        
  9. Теодор Калоянов – 2012 год 0:26:22 мин.                                        
  10. Дариян Драгомиров Белоев – 2012 год. 0:27:81 мин.  

                                                        12,5 м. плуване под вода       

  1. Момчил Ивайлов Баев – 2010 год. 0:09:30 мин.
  2. Милен Добринов Кисьов – 2010 год. 0:11:56 мин.
  3. Борис Стоянов Фичев – 2010 год. декласиран
  4. Васил Николаев Георгиев – 2010 год. декласиран
  5. Александър Илиянов Косев – 2011 год декласиран
  6. Момчил Ивайлов Баев – 2010 год. декласиран
  7. Йоан Мартинов Иванчев –  2012 год. декласиран
  8. Благовест Георгиев Георгиев – 2013 год. декласиран
  9. Делян Стефанов Друмев – 2010 год. декласиран                          
  10. Теодор Калоянов – 2011 год. декласиран

 ГРУПА Б :                            МОМИЧЕТА –  род. 2008-2009 г.

                                                50 м. плуване по повърхността      

  1. Теодора Максимова Христова 2008 год. –  0:32:43 мин.
  2. Лилия Петрова Криндова 2009 год. – 0:32:69 мин.
  3. Ивайла Михаилова Йонкова 2008 год. -0:13:27 мин.                                                               

                                            МОМИЧЕТА –  род. 2008-2009 г.

                                                   20 м. плуване под вода

  1. Ивайла Михаилова Йонкова 2009 год. 0:13:27 мин.
  2. Лилия Петрова Криндова 2008 год. 0:13:32 мин.                                                
  3. Теодора Максимова Христова 2008 год. 0:14:15 мин.

             

      ГРУПА Б :                        МОМЧЕТА –  род. 2008-2009 г.

                                                50 м. плуване по повърхността

  1. Александар Пламенов Кунев 2008 г. 0:32:97 мин.
  2. Георги Пенчев Пенчев 2008 г. 0:33:17 мин.

 

                                               МОМЧЕТА –  род. 2008-2009 г.

                                                       20 м. плуване под вода    

  1. Георги Пенчев Пенчев 2008 г. 0:13:61 мин.
  2. Александар Пламенов Кунев 2008 г. 0:15:16 мин.

                                                                                                             

 

Сподели: