Посещения: 1 289 Наградата “Златен век” се връчва традиционно по случай 24 май и тази година наградата дойде в Севлиево – при директора на Историческия музей Найден Петров. Той бе удостоен със “Златен век” – печат на цар Симеон Велики – златен, грамота за принос в развитието и утвърждаването на българската култура и национална идентичност. Церемонията…
Удостоиха директора на Историческия музей Найден Петров с наградата “Златен век”